הוכחות חד משמעיות לעלילת דם השקרית, מהאיומות בישראל, נגד יוסף זמירי

את עלילת הדם השקרית (מיד בהמשך) מירב טוותה נגד אביה יוסף זמירי, מסיבות של אינטרס אגואיסטי בהיותה מעל גיל 16, כשנה וחצי לאחר האירוע שהוכח שמי שהתעלל בה פיזית ונפשית היה בכלל מורה רוחני בשם יעקב לבלזון. הכל שקרים הזויים שלה, שניתן להוכיחם תוך 10 דקות. העלילה נתמכה לחלוטין בדרך אקטיבית ע"י עו"ס חרדית אדוה אילת ופקה"ס חילונית ברוריה זלצמן, ששתיהן חרגו מהחוק בכוונה, ולא ביצעו שום חקירה. שתי העו"סיות שלא מכירות בכלל את זמירי האבא, סירבו כלל לחקור, לא את לבלזון ולא את האבא יוסף זמירי, וגם לא דיווחו כלום למשטרה. לעומת זאת, הן ידעו כי קיימים תסקירים שמשבחים את האבא הטוב, בעוד האימא חוה זמירי הייתה מתעללת קשות במירב כבר כילדה, וידוע היה להן כי האימא של מירב חולת נפש. שתיהן ידעו שהאימא התעללה במירב. הן גם ידעו שמי שהגן ואהב את מירב, והיה אח"כ משמורן מעולה למירב, הוא האבא. כך קבעו גם פקה"ס שרה פרגאי ומרים עזר, שהכירו אותו שנים רבות שיבחו את תפקודו כמשמורן וכאבא טוב. שתי העו"סיות המרשעות אילת וזלצמן, היו יכולות להוכיח את שקרי מירב מיד, לו היו פונות לפקה"ס הנ"ל, אך, בזדון לא עשו כך, ורק הסתמכו רק "על דברי הנערה". הן גם התעלמו אח"כ מהיומן של מירב שמוכיח ההפך משקריה: מירב הייתה מאושרת אצל אבא שלה כשהייתה במשמורתו!!
 
בתסקיר של העו"סיות אדוה אילת וברוריה זלצמן נוספו מרכיבים המזכירים עלילות דם אנטישמיות נגד יהודים, כמו למשל, הטבלה פולחנית בבריכה ציבורית, בעוד מירב סבלה מעקמת קשה וקיבלה הוראות ממומחית גב וגם מרופא, לשחות פעמיים ביום במשך שנה. מירב שיקרה שאביה ביצע בה מעשה מגונה בעוד היא הודתה, תחת חקירת ועדה בודקת, שזה שקר, ומי שביצע זאת לא היה אביה, אלא מורה רוחני בשם יעקב לבלזון, ולא ביצע זאת בה, אלא, בחברתה ריצ'י שהתאבדה בהמשך. האימא של ריצ'י ששמה מירית האשימה את לבלזון שיש לו חלק גדול בהתאבדות בתה, וכי הוא התעלל גם במירב. כן שיקרה מירב שחברי קבוצת מדיטציה תמימה בהדרכת לבלזון התעללו בה בהיותה ילדה בת 12. הכל שקר מוחלט. ההתעללות במירב ובריצ'י ע"י לבלזון בכלל בוצעה בדירה של מירית, כמוכח בקלטות של חוקרת בשם מיכל בהן גם מירית וגם מירב מודות שלבלזון התעלל בשתיהן. מירב המעלילה העתיקה את האירוע לדירה של אביה, והכל מוכח ששיקרה. מירב גם שיקרה שהוכרה כקטינה נזקקת.ההוכחות שמדובר בעלילת דם נפשעת.

אני, יוסף זמירי, מצרף את מכתב האהבה והמסירות של מירב אלי- אבא שלה, בכתב ידה כשהייתה בנווה ירושלים, בהיותה חוזרת בתשובה מרצונה. מכתבה זה אלי היה כבר לאחר שהמורה הרוחני לבלזון התעלל בה (והיא העלימה זאת ממני). אילו היה נכון שאני התעללתי בה, אין סיכוי שהייתה כותבת לי מכתב אהבה כה אמיתי וכן. לכן, מפאת חשיבותו אצטט אותו, ומיד יתברר כי טוותה העלילה נגדי מאוחר יותר. הרב של נווה ירושלים חיים מצגר הוא שהציע לי שתמשיך עם סיום שנת  הסמינר, לעבור וללמוד בתיכון החרדי לוסטיג של בית יעקב שמנהל אחיו בני מצגר ותוכל גם  לקבל תעודת בגרות. הנה:
 
בס"ד 18/11/94.  לאבא היקר, אין מילים בפי בכדי להודות על התרומה הכי גדולה בעולם שלך אלי, מיום לידתי. אתה אבא דואג, מתחשב ומצוין. ומיום ליום אתה נעשה יותר טוב. אני מקווה שכולנו נהנה מן המתנה ושיהיה לנו חג שמח ומאושר. באהבה, מירב. גם היומן שניהלה מירב בעשרות עמודים מוכיח ששיקרה.
 
המדאיג ומפחיד זה שכל ראשי המערכת הסוציאלית שיתפו פעולה עם הפשע המתועב של מירב, כולל הועדה הבודקת שהקים המנכ"ל יגאל בן שלום, וכולם נהגו בצביעות. גם היועמ"ש לממשלה דאז אליקים רובינשטיין לא בדק כלום כפי שהבטיח. כל המערכת המשפטית שיתפה פעולה נגד יוסף זמירי , דליה קרן מבימ"ש לנוער, רשמים ושופטים בבית משפט למשפחה ובמחוזי. שיא השפלות, הרוע ואטימות הלב הוא של השו'  בבימ"ש למשפחה חני שירה  שעיוותה דין ב- 3 תיקים נגדי ברשעות, וגם הוציאה צו חוסם נגד האבא תוך השוואתו לאנס סוטה. חני שירה תשב בבית סוהר שנים רבות.

 להלן מסמכים ותצהירים נוספים המעידים על עלילת הדם של מירב נגד אבא שלה. רק בגלל שרצה את טובתה שתקבל תעודת בגרות, ולא היה מוכן לוותר לה בעניין.

 
מכתב האהבה של מירב לאבא שלה

דפים מהיומן של מירב, המוכיח שהייתה מאושרת במשמורת האבא

מירב מודה שהעלילה על אביה כאילו ביצע בה מעשה מגונה

תסקיר פנינה ויטלי ומרים עזר, המשבחות את האבא יוסף זמירי

תסקיר פנינה ויטלי לשופטת דליה קרן

תצהיר האלוף במיל. הרצל בודינגר משנת 2012

תצהיר האלוף במיל. הרצל בודינגר משנת 2015

תצהיר איילה זמירי

תצהיר מנחם קליין

תצהיר יוסף זמירי

תצהיר שוש סמולר, אמא של חברה של מירב

מכתב של עמותת אלמ"ג ליגאל בן שלום

מכתב של הוועד הציבורי למען יוסף זמירי

מכתב של האוסטיאופתית בעניין העקמת של מירב
 עכשיו תקראו את התסקיר השקרי והמזעזע של העו"ס החרדית אדוה אילת, שממנו התחילה עלילת הדם של מירב נגד אביה:

 
התסקיר השקרי של אדוה אילת, שהיווה את בסיס העלילה