גזילת תוכנות מיקסומיה ע"י המתכנת השכיר חיים גורל, ועיוות דין מכוון של השו' דליה אבי-גיא בת.א 46936/08

תוכנת מיקסומיה היא המצאה ופיתוח שלי, ורק שלי. אני בעל תואר שני בכלכלה והתמחות במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. הרציתי שם במסגרת דוקטורט בכלכלה, אך העדפתי את השוק הפרטי. כלכלן ראשי של אסם, יועץ כלכלי של קוקה קולה וחברות אחרות. המצאת התוכנה ופיתוחה דורשים ידע רב בכלכלה, פיננסים, חשבונאות ומנהל עסקים, וניסיון מעשי עשיר אותו רכשתי, והכל תנאי בסיס לביצוע התוכנה וכך גם העידו מומחים וחברים בביהמ"ש.
 
השקר שמיקסומיה בשנות ה-90 הייתה רעיון בעלמא שלא תוכנת: קיבלתי את חיים גורל בגיל 24 כמתכנת שכיר שזו עבודתו הראשונה, וחיים תיכנת את מיקסומיה לפי הוראות מדויקות שלי. כבר ב-1990 התוכנה הייתה ממוחשבת ופעילה (נקראה מיכסום ואח"כ מיקסומיה). התאחדות התעשיינים ערכה אצלה בשנת 1990 יום עיון על מערכת ממוחשבת לניתוח רווחיות העסק- מיכסום,  והרציתי בפני עשרות מנהלים, וכך גם המדען הראשי של משרד התעשייה לשעבר פרופ' אריה לביא ועוד. הוא ורבים, משתמשים ומומחים, שיבחו את מיקסומיה בהמלצות מצורפות: הוד לבן, צים, נעלי אנטילופ, לשכת שר המדע, הרצל בודינגר, רו"ח נדב הכהן ועוד. המאמרים שלי במעריב ב-1990 ובעיתון הארץ ב-1992 מוכיחים זאת חד משמעית. החומרים היו בפני השו' דליה אבי-גיא (ת.א. 46936/08) ולכן, היא עיוותה דין במכוון, וקיבלה את שקרי חיים שמיקסומיה הייתה רעיון בעלמא שמעולם לא תוכנת (כי ברור שעובדת היותו המתכנת היתה שומטת שקריו).
 
קרוב לשנת 2000 בניתי מודול שיווק בלבד למיקסומיה, על בסיס אותו קוד ואלגוריתם, וגם אז חיים גורל רק תיכנת אותה, אך שיקר שהוא היה הממציא שלה, והכפיש אותי בדרך קשה ואיומה. גם תצוגת המחשב והשיטה היו דומות, כפי שהעידו אישים ידועים, חברים שלי, בתצהירים המצורפים: הרצל בודינגר, ציפי סמט הממונה על שוק ההון, רו"ח נדב הכהן, ד"ר עו"ד יוסף אהרונסון ז"ל ואחרים. ומה עשתה השו' אבי-גיא ? מחקה את כל העדויות במרמה, דחתה את תביעת הנזיקין שלי, ועוד הטילה עלי הוצאות כבדות, ואת זכויות התוכנה השאירה לחיים גורל הפושע, והיא המשיכה ברצף שקרים קשה ביותר שמי שרוצה מגלה מיד. כל נותני התצהירים לא רק ששיבחו את יכולותיי המעולות, אלא, גם שיבחו מאד את אופיי ההגון והישר. אציין כי היועמ"ש לשעבר מיכאל בן יאיר, שהיה גם שופט בבימ"ש עליון, נרתם לעזור לי ושיבח את אופיי, יושרי והגינותי. כולם הגיעו לבימ"ש (מלבד ד"ר יורם קינברג הגר בארה"ב).
 
בימ"ש שלערעור והעליון המשיכו בעיוות דין במקום לבדוק את בסיס התביעה, ולכן כל ההליך מושחת וגם השופטים. אין שום בקרה ופיקוח על השופטים בישראל, כולל בפסילתם, והם מוגנים הרמטית בפועל כגילדה מושחתת.
 
חיים גורל, המתחזה לממציא, גרם לי נזקים כספיים של מיליונים בהפסד הכנסות שוטף (עם שותפו לבלזון הסוטה, שהתעלל שנים לפני כן בבת שלי מירב, ומת יום לפני חקירתו על ידי), והפך אותי ואת משפחתי למשפחה במצוקה כלכלית קשה- עוני עד היום. חיים גורל, שהיה מוכשר בעיני, אומנם היה חסר השכלה עסקית, אך נתתי בו אמון מלא, וגם בלבלזון, ואף הבטחתי לשניהם שותפות ברווחים עתידיים (לעולם לא בשליטה ובמניות), והם בגדו בי קשות וניצלו את טוב ליבי. באמצעות עוה"ד שלהם ענינא קאופמן, הם עשו עבירות מרמה ומעשים פליליים עליהם הצבעתי בפני השו' אבי-גיא, אך היא התעלמה והמשיכה בעיוות דין מושחת. חיים גורל, היודע שמעשיו פליליים, גם שם ידו על חלק מהפנסיה שלי.
 
כיוון שהליכים משפטיים נוספים, וסה"כ כ- 3 מיליון ₪, היו תלויים בפס"ד מעוות בזדון, גם בהם הפסדתי בפועל.
 
היום ברור לכולכם כי תוכנת מיקסומיה היא הבסיס למיקסומיה תורת הטבע שגיליתי ופיתחתי, וזו הוכחה חד משמעית לפשע האיום של חיים גורל. בערעור במחוזי אף הודעתי לביהמ"ש כי גם נשמתו תיכחד (כך אמר לי אלהים בנוכחות אשתי איילה בשפה פיזית).

 תצהירים של חברים על אופי ויושר וכן שמכירים את תוכנות מיקסומיה 1990 ו-2000

 
תצהיר אלוף מיל. הרצל בודינגר

תצהיר רו"ח נדב הכהן

תצהיר נחום גנצרסקי

תצהיר היועמ"ש לשעבר מיכאל בן יאיר

תצהיר איתמר בן דוד

תצהיר עו"ד יעקב וחניש

תצהיר עליזה נגלר

תצהיר מוטי מור-חיים

תצהיר ד"ר עו"ד יוסף אהרונסון

תצהיר ד"ר יורם קינברג

מכתב של ברכה פייגל
 המלצות משתמשים ומומחים

 
המלצה של האלוף מיל. הרצל 1993

חוות דעת של ד"ר אילן מעוז על מיקסומיה 1990

המלצה של מורפק 2005

המלצה של רו"ח נדב הכהן 1990

חוות דעת על מיקסומיה של פרופסור אריה לביא 1991

חוות דעת של לשכת שר המדע 1991

המלצה של צים- נחום גנצרסקי 1992

המלצה של הוד לבן 1991

המלצה של מנכ"ל נעלי אנטילופ 1991

חוות דעת של ישראל גביש 1990

המלצה של עזרא אלוני מנכ"ל מרל"ז 1997

המלצה של מנכ"ל נור חומרי ניקוי 2002

המלצה של מנחם קליין 1995

המלצה של ד"ר עו"ד יוסף אהרונסון 1993